Jazdené autá bez skrytých problémov nie sú ilúzia

Presvedčíme vás… Ak máte za sebou zlé skúsenosti, tak vás nasledujúci výrok asi prekvapí.

Jazdené auto je skutočne ľahké kúpiť bez strachu z problémov.

Stačí kupovať vozidlá s overeným tachometrom, úplnou servisnou históriou a po prvom majiteľovi. Napríklad od lízingovej spoločnosti.


Ako si kúpiť jazdené auto bez obáv

V prvom rade, vášmu výberu by nemalo nič stáť v ceste. Skúste, napríklad našu stránku autapooperaku.sk (https://www.autapooperaku.sk/) Je nová, rýchla a prehľadná. Vďaka pokročilým vyhľadávacím filtrom vám nájde ideálne auto behom pár minút.

Potom si treba zistiť čo najviac informácií. U nás nájdete ku každému modelu podrobnú fotodokumentáciu a k vybraným kúskom vám radi mailom zašleme aj doplňujúce informácie platnosť STK, diaľničnej známky aj kompletnú servisnú históriu. Tieto dôležité údaje máme k dispozícii len vďaka tomu, že predávame autá po operatívnom lízingu.

To znamená, že sme boli ich prvý a jediný majiteľ, mali sme pod dohľadom každú servisnú prehliadku, poistnú udalosť aj každý najazdený kilometer. Preto sa u nás nemusíte báť nijakých skrytých vád ani klamstiev.

Napokon si treba favorita obzrieť aj naživo.

V našom prípade, do zrekonštruovaného showroomu na Galvaniho 6 v Bratislave. Dali sme si záležať, aby ste sa u nás cítili naozaj dobre:

shutterstock


Garantujeme vám dobrý nákup

Napriek tomu, že sú naše autá po operáku jazdené v priemere 4 roky, vieme o nich naozaj všetko. Preto sa nebojíme a na každé z nich vám vieme poskytnúť predĺženú garanciu na 3 roky.

Na mieru vám tiež pripravíme aj možnosti financovania, zabezpečenia aj povinného a havarijného poistenia.

Nevyhovuje vám výbava? Nájdeme vám model, s ktorým budete spokojní.

Viac informácií a ďalšie doplnkové služby nájdete na našej stránke. (https://autapooperaku.sk/doplnkove-sluzby)


Všetko dezinfikujeme ozónom

Ozón dokáže čistiť a dezinfikovať niekoľkonásobne účinnejšie než chlór či kyselina chloristá a pritom je oveľa bezpečnejší. Odstráni až 99 % všetkých vírusov, baktérií, plesní a dokonca aj zápachu.

Práve preto ním dezinfikujeme naše autá, kľúče aj dokumenty pred každým kontaktom so zákazníkom. Aj naši predajcovia dodržiavajú prísne hygienické pravidlá a na skúšobnú jazdu s vami nesadnú do auta.

No ak by ste si ju chceli predsa len užiť z pohodlia domova, na vyžiadanie vám radi spravíme video prezentáciu s kompletnou prehliadkou vozidla.

Vyzerala by asi takto:

 


Keď sa rozhodnete odísť na novom vozidle, stačí v predajni nechať dva podpisy, hygienicky si ho prevziať a všetko ostatné vyriešime digitálne.

Vaše nové auto už na vás čaká.


Kontakt

Radi by sme Vám venovali dostatok času, aby ste sa mohli s vybraným vozidlom dôkladne zoznámiť. Preto Vám doporučujeme si dopredu rezervovať stretnutie s našim predajcom Antonom Hlaváčikom, Retail Sales Managerom

BLweb Hlavacik Anton

Business Lease Slovakia s.r.o, Centrum Odpredaja jazdených vozidiel, Galvaniho 6, Bratislava

Tel.: +421 910 925 322, E-mail: autapooperaku@businesslease.sk

Kontaktujte nás