Jazdíte s nami? Staňte sa súčasťou zákazníckej cesty v Business Lease

Jazdíte s nami? Staňte sa súčasťou zákazníckej cesty v Business Lease. Zapojte sa do nášho CX projektu.


ODMENA čakaá na každého účastníka rozhovoru 😊


  • Cieľom rozhovoru je pochopenie Vás ako klienta Business Leasu,  vaše potreby a skúsenosti v oblasti mobility, vďaka čomu vieme zlepšovať a skvalitňovať služby našej spoločnosti.
  • Pôjde o 45 až 60-minútový rozhovor – online cez MS Teams alebo priamo v Business Lease office (Mlynské nivy 10, Bratislava) – výber je na vás 😊

Prítomní na rozhovore (2-3 osoby) budú zástupcovia Business Lease spolu so zástupcami inovačného štúdia Kiuub, ktoré sa spolupodieľa na výskume.


Výber formy aj dátumu rozhovoru je na Vás!

Formu a dátum rozhovoru si viete vybrať pohodlne cez Calendly. Vybrať si viete z 2 dostupných kalendárov nižšie:

>>> Rozhovor s Business Lease (A) - Adam

>>> Rozhovor s Business Lease (B) – Kristína


Zrýchlenie rastu operatívneho leasingu

Po vybratí vami vyhovujúceho termínu a času stačí už len vyplniť vaše meno, e-mail a preferovanú formu (online alebo fyzický rozhovor) v  jednom z kalendárov.

Po odoslaní vám príde potvrdenie na Vašu e-mailovú adresu. Ak ste si vybrali online rozhovor, v potvrdení sa bude nachádzať link na online rozhovor cez MS Teams.

V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte Kristínu (+421 907 433 678, kristina@kiuub.com).


Business Lease valcuje konkurenciu v zákazníckej skúsenosti >>>


Kontakt

Business Lease Slovakia s.r.o, Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, 821 09 Bratislava

p.volckova@businesslease.sk, tel.: +421 2 5810 3860, www.businesslease.sk


O spoločnosti Business Lease

Business Lease Slovakia je stredoeurópskou lízingovou spoločnosťou patriacou do skupiny Business Lease Group. Spoločnosť sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Nadnárodná spoločnosť pôsobí aj v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku a je divíziou AutoBinck Group (www.autobinck.com).

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služieb šitých na mieru.

Komplexné riešenie mobility:

Služby pre firmy:

Služby pre fyzické osoby:

O spoločnosti AutoBinck Group

AutoBinck Group je medzinárodná spoločnosť s centrálou v holandskom Utrechte. AutoBinck Group pôsobí na trhu od roku 1907 a dnes je jedným z popredných hráčov v oblasti poskytovania mobility v Európe. Skupina má tri divízie, patrí pod ňu 24 spoločností v 7 európskych krajinách. Celkový počet zamestnancov AutoBinck Group je 1 102. Ročné tržby skupiny predstavujú 985 miliónov.

Kontaktujte nás