Zapnite si pásy, v roku 2022 nespomaľujeme

Aj v načatom roku sme pripravení ísť do toho na plný plyn – spolu s vami. Čo nás čaká a neminie, zhrnul najlepšie náš obchodný riaditeľ Michal Chudík:

Michal Chudik

 

„Pandémia v nejakej svojej podobe bude pokračovať. Rovnako budú ešte pokračovať problémy s logistikou a nedostatkom polovodičov, čo ovplyvní celý automotive sektor.

Na druhej strane očakávame rast operatívneho lízingu. Dôvod záujmu spoločností o outsourcing financovania a služieb je zrejmý: snaha zabezpečiť si stopercentnú mobilitu, no bez potreby vstupnej investície, získanie kontroly cash flow a tiež úspor spojených s prevádzkou vozidlového parku.

Dvojciferný percentuálny rast očakávame aj v oblasti krátkodobého prenájmu vozidiel. Zároveň chceme prinášať klientom inovácie a podporu v zelenej mobilite.“

 

 


Podľa nášho Head of Operations Services, Vladimíra Guštafika, sú totiž informácie základ prípravy na ďalší premenlivý rok:

BLweb Gustafik Vladimir

 

„Pociťujeme postupné zlepšovanie dodávok nových vozidiel. Sme v neustálom kontakte s importérmi a sledujeme aktuálnu situáciu, takže pre vás máme vždy pripravené aktuálne informácie a to najlepšie riešenie.

 

Buď v podobe alternatívnej mobility – inej značky či modelu auta v rovnakej kategórii, alebo preklenutia čakacej doby na nové vozidlo. Na to slúži náš krátkodobý prenájom od 1 dňa do 1 roka: www.businessrent.sk.“

 

 

 


Na rok 2022 sme pripravení a to znamená, že naši klienti tiež.


Kontakt

Business Lease Slovakia s.r.o, Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, 821 09 Bratislava

p.volckova@businesslease.sk, tel.: +421 2 5810 3860, www.businesslease.sk


O spoločnosti Business Lease

Business Lease Slovakia je stredoeurópskou lízingovou spoločnosťou patriacou do skupiny Business Lease Group. Spoločnosť sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Nadnárodná spoločnosť pôsobí aj v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku a je divíziou AutoBinck Group (www.autobinck.com).

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služieb šitých na mieru.

Komplexné riešenie mobility:

Služby pre firmy:

Služby pre fyzické osoby:

O spoločnosti AutoBinck Group

AutoBinck Group je medzinárodná spoločnosť s centrálou v holandskom Utrechte. AutoBinck Group pôsobí na trhu od roku 1907 a dnes je jedným z popredných hráčov v oblasti poskytovania mobility v Európe. Skupina má tri divízie, patrí pod ňu 24 spoločností v 7 európskych krajinách. Celkový počet zamestnancov AutoBinck Group je 1 102. Ročné tržby skupiny predstavujú 985 miliónov.

Kontaktujte nás