Záleží nám na Ukrajine…BECAUSE WE CARE!

BL LOGO BecauseWeCare Ukraine RGB crop

Aktuálna situácia na Ukrajine nás silno zasiahla. Naše myšlienky sú so všetkými ľuďmi, ktorí prežívajú ťažké časy, či už opúšťajú svoje domovy, alebo bojujú za slobodu.

Business Lease preto vysiela podporu zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Maďarska, Rumunska aj Holandska:

  • Sprostredkúvame transport pre rôzne organizácie
  • Dodávame materiálnu pomoc na zabezpečenie komfortu pre ľudí v núdzi
  • Prostredníctvom našej nadácie „Because We Care“ ako jednotlivci aj ako spoločnosť finančne prispievame na zbierky, ktoré dokážu pomôcť ešte lepšie

Ďakujeme všetkým členom našej Business Lease rodiny za podporu a príspevky.

Dúfame a veríme v čo najskoršie ukončenie ľudského utrpenia a pokojnú budúcnosť.

x ukraina BL x

 

Kontakt

Business Lease Slovakia s.r.o, Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, 821 09 Bratislava

p.volckova@businesslease.sk, tel.: +421 2 5810 3860, www.businesslease.sk


O spoločnosti Business Lease

Business Lease Slovakia je stredoeurópskou lízingovou spoločnosťou patriacou do skupiny Business Lease Group. Spoločnosť sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Nadnárodná spoločnosť pôsobí aj v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku a je divíziou AutoBinck Group (www.autobinck.com).

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služieb šitých na mieru.

Komplexné riešenie mobility:

Služby pre firmy:

Služby pre fyzické osoby:

O spoločnosti AutoBinck Group

AutoBinck Group je medzinárodná spoločnosť s centrálou v holandskom Utrechte. AutoBinck Group pôsobí na trhu od roku 1907 a dnes je jedným z popredných hráčov v oblasti poskytovania mobility v Európe. Skupina má tri divízie, patrí pod ňu 24 spoločností v 7 európskych krajinách. Celkový počet zamestnancov AutoBinck Group je 1 102. Ročné tržby skupiny predstavujú 985 miliónov.

Kontaktujte nás