Skórujeme v medzinárodnej súťaži

Veľmi sa tešíme, že patríme k finalistom prestížnej medzinárodnej súťaže Customer Centricity World Series 2022, ktorá oceňuje organizácie s najviac prozákazníckym prístupom. Áno, každý deň kráčame bok po boku s našou víziou: „To be the most customer-centric mobility management company“.

Transformácia našej spoločnosti na „Customer Centric“ sa však neudiala zo dňa na deň. Je výsledkom niekoľkoročnej práce. A práve preto je to pre nás veľká česť a pocta, že sme sa prepracovali spomedzi 230 príbehov firiem z 35 krajín celého sveta medzi finalistov súťaže v kategórii Business Change or Transformation.

Držte nám palce, aby sme  úspešne dorazili do vytúženého cieľa. Ďakujeme!

Váš starostlivý Business Lease tím

Business Lease Slovakia HDL
 

#businesslease #customerexperience #customercentricity #finalist2022 #world #slovakia #mobility #passion


Kontakt

Business Lease Slovakia s.r.o, Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, 821 09 Bratislava

p.volckova@businesslease.sk, tel.: +421 2 5810 3860, www.businesslease.sk


O spoločnosti Business Lease

Business Lease Slovakia je stredoeurópskou lízingovou spoločnosťou patriacou do skupiny Business Lease Group. Spoločnosť sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Nadnárodná spoločnosť pôsobí aj v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku a je divíziou AutoBinck Group (www.autobinck.com).

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služieb šitých na mieru.

Komplexné riešenie mobility:

Služby pre firmy:

Služby pre fyzické osoby:

O spoločnosti AutoBinck Group

AutoBinck Group je medzinárodná spoločnosť s centrálou v holandskom Utrechte. AutoBinck Group pôsobí na trhu od roku 1907 a dnes je jedným z popredných hráčov v oblasti poskytovania mobility v Európe. Skupina má tri divízie, patrí pod ňu 24 spoločností v 7 európskych krajinách. Celkový počet zamestnancov AutoBinck Group je 1 102. Ročné tržby skupiny predstavujú 985 miliónov.

Kontaktujte nás