Rýchly prieskum o dôležitosti mobility v slovenských firmách

Pred dvomi rokmi sme zmapovali zmeny v mobilite spôsobené pandémiou. Aktuálne dáta sa trhu zídu stále, a preto sme zostavili nový dotazník, v ktorom zbierame odpovede o úlohe mobility v slovenských firmách. Dáta vyhodnotíme a radi poskytneme všetkým zapojeným.

Ďakujeme vám za vyplnenie a posunutie dotazníka ďalej. Nezaberie Vám to dlhšie ako jednu minútu 🙏

Ak máte záujem o výsledky prieskumu a chcete vyhrať, zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a hrajte o 3 tankovacie karty v hodnote 30 € 🙂

Ďakujeme! Team Business LeaseKontakt

Business Lease Slovakia s.r.o, Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, 821 09 Bratislava

p.volckova@businesslease.sk, tel.: +421 2 5810 3860, www.businesslease.sk


O spoločnosti Business Lease

Business Lease Slovakia je stredoeurópskou lízingovou spoločnosťou patriacou do skupiny Business Lease Group. Spoločnosť sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Nadnárodná spoločnosť pôsobí aj v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku a je divíziou AutoBinck Group (www.autobinck.com).

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služieb šitých na mieru.

Komplexné riešenie mobility:

Služby pre firmy:

Služby pre fyzické osoby:

O spoločnosti AutoBinck Group

AutoBinck Group je medzinárodná spoločnosť s centrálou v holandskom Utrechte. AutoBinck Group pôsobí na trhu od roku 1907 a dnes je jedným z popredných hráčov v oblasti poskytovania mobility v Európe. Skupina má tri divízie, patrí pod ňu 24 spoločností v 7 európskych krajinách. Celkový počet zamestnancov AutoBinck Group je 1 102. Ročné tržby skupiny predstavujú 985 miliónov.

Kontaktujte nás