Operák sa stáva jasnou voľbou

Pokiaľ ide o úsporu prostriedkov, operatívny lízing je výhodnejší v porovnaní s kúpou vozidla do majetku či na úver alebo finančný lízing„, hovorí náš obchodný riaditeľ Michal Chudík.

Dá sa to aj vyčísliť?
V porovnaní s klasickým vlastníctvom ušetríte v priemere 20 – 25 % na vozidlo, pri finančnom lízingu aj 30 %, a to vrátane započítania odhadu sumy z repredaja vozidla. Ako príklad by som uviedol obstaranie obľúbeného päťdverového Hyundai I30 1.5 T-GDi Family.

V tabuľke nižšie podrobne vidieť jednotlivé náklady aj úspory pri operatívnom lízingu v porovnaní s nákupom do majetku či na finančný lízing.


BL tabulka V


Kontakt

Business Lease Slovakia s.r.o, Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, 821 09 Bratislava

p.volckova@businesslease.sk, tel.: +421 2 5810 3860, www.businesslease.sk


O spoločnosti Business Lease

Business Lease Slovakia je stredoeurópskou lízingovou spoločnosťou patriacou do skupiny Business Lease Group. Spoločnosť sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Nadnárodná spoločnosť pôsobí aj v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku a je divíziou AutoBinck Group (www.autobinck.com).

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služieb šitých na mieru.

Komplexné riešenie mobility:

Služby pre firmy:

Služby pre fyzické osoby:

O spoločnosti AutoBinck Group

AutoBinck Group je medzinárodná spoločnosť s centrálou v holandskom Utrechte. AutoBinck Group pôsobí na trhu od roku 1907 a dnes je jedným z popredných hráčov v oblasti poskytovania mobility v Európe. Skupina má tri divízie, patrí pod ňu 24 spoločností v 7 európskych krajinách. Celkový počet zamestnancov AutoBinck Group je 1 102. Ročné tržby skupiny predstavujú 985 miliónov.

Kontaktujte nás