Chceme s vami zdieľať tento úsmev

V novembri sme získali jeden veľký dôvod na úsmev – AA certifikát najvyššej dôveryhodnosti od spoločnosti Dun & Bradstreet. Vychádza z veľmi prísneho hodnotenia kritérií kvality, dlhodobej stability, bezpečnosti a spoľahlivosti.

Na Slovensku ho má len 1 z 50 firiem.

Čo tento certifikát znamená? 

Našu dlhodobú spoľahlivosť, dôveryhodnosť a minimálnu rizikovosť. Sme firmou s najcennejšími obchodnými atribútmi – serióznosťou, slušnosťou a starostlivo si obhajujúcou svoje obchodné meno 😊

Potvrdzuje, že s nami nešliapnete vedľa. Preto sa s vami o ten úsmev nedelíme len dnes, ale každý deň našej spolupráce.

Sme nadšení, že pre vás môžeme byť spoľahlivý partner v biznise.


 

AA

 

 

 


Kontakt

Business Lease Slovakia s.r.o, Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, 821 09 Bratislava

p.volckova@businesslease.sk, tel.: +421 2 5810 3860, www.businesslease.sk


O spoločnosti Business Lease

Business Lease Slovakia je stredoeurópskou lízingovou spoločnosťou patriacou do skupiny Business Lease Group. Spoločnosť sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Nadnárodná spoločnosť pôsobí aj v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku a je divíziou AutoBinck Group (www.autobinck.com).

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služieb šitých na mieru.

Komplexné riešenie mobility:

Služby pre firmy:

Služby pre fyzické osoby:

O spoločnosti AutoBinck Group

AutoBinck Group je medzinárodná spoločnosť s centrálou v holandskom Utrechte. AutoBinck Group pôsobí na trhu od roku 1907 a dnes je jedným z popredných hráčov v oblasti poskytovania mobility v Európe. Skupina má tri divízie, patrí pod ňu 24 spoločností v 7 európskych krajinách. Celkový počet zamestnancov AutoBinck Group je 1 102. Ročné tržby skupiny predstavujú 985 miliónov.

Kontaktujte nás