Kariéra

Business Lease je súčasťou rodinného podniku. Takže ak sa k nám pridáte, stanete sa súčasťou našej rodiny. S účasťou rodiny so starostlivosťou, očakávaniami, ambíciami a poradenstvom. Mobilita je našou vášňou, preto vás chceme inšpirovať k objavovaniu rovnakej vášne. Možnosti sa rýchlo menia. Ste pozvaný, aby ste nám pomohli formovať a budovať túto budúcnosť. Poskytneme vám všetko, čo potrebujete na rozvoj vašich zručností a pomôže nám udržať krok na čele spoločnosti.

Pracovné ponuky

Máte záujem u nás pracovať?

Ste rovnako vášniví z hľadiska mobility ako my a máte záujem? Pošlite nám Váš životopis a kontaktné údaje na emailovú adresu HR@businesslease.sk. K tejto emailovej adrese má prístup iba HR manažérska spoločnosti Business Lease Slovakia.

Vaše kontaktné údaje a CV bude použité iba pre účely daného výberového konania a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov EU 2016/679. Vaše CV môže byť poskytnuté k dispozícii okrem HR manažerky tiež manažérom, team leaderom prípadne ďalším relevantným osobám, ktorými sú myslení najbližsí potenciálni spolupracovníci.

V prípade, že v danej chvíli nemáme otvorenú pozíciu, ktorú by sme Vám mohli ponúknuť, dostanete od nás email, v ktorom Vás o tom budeme informovať. Zároveň Vás požiadame o súhlas ponechať si Vaše kontaktné údaje po dobu 1 roka pre prípad, že by sa u nás vhodná pozícia naskytla a my sme Vás mohli spätne kontaktovať.

V prípade, že sa rozhodneme Vás pozvať ku nám na pohovor, na ďalšom využívaní / navužívaní Vašich osobných údajov sa dohodneme osobne.

V prípade, že nebudete súhlasiť s uchovaním Vašich osobných údajov, budú okamžite zmazané z nášho systému. Rovnako tiež môžete kedykoľvek Váš súhlas s uchovaním údajov.

V prípade ďalších dotazov môžete využiť email HR@businesslease.sk alebo osobneudaje@businesslease.sk.

Kontaktovať HR Business Lease | |T. +421 903 821 959
Chat
Kontaktovať HR Business Lease

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.