Zákaznícka zóna

Ste pre nás dôležití. Preto sa radi postaráme o vaše auto. Údržba je toho nevyhnutnou súčasťou; chcete bezpečné auto, ktoré vás nikdy nenechá v štichu. Radi vám pomôžeme!

 

V naliehavej situácii na ceste sú vám 24 hodín denne k dispozícii služby cestnej asistencie.

01 bandenwissel 2

Výmena pneumatík

Plánovanie výmeny pneumatík

Ak viete, kde sú vaše pneumatiky uskladnené, dohodnite si termín s niektorým z našich dodávateľov. Kliknite na tlačidlá kontaktov našich partnerov vpravo.

Neviete, kde sú pneumatiky uložené, máte nové auto alebo jednoducho potrebujete poradiť? Kontaktujte našich technikov na tel. č. 02/58 103 810 alebo emailom na technik@businesslease.sk.

 

Letné pneumatiky odporúčame vymeniť najneskôr 30. apríla, zimné najneskôr 30. novembra. Jediné, čo musíte urobiť, je obrátiť sa priamo na nášho najbližšieho partnera, ktorého nájdete v menu vpravo. Po výmene zostanú pneumatiky v servisnom sklade a uskladnia sa tu na ďalšiu sezónu.

Pokiaľ máte sezónne pneumatiky uskladnené, vlastníte aj protokol o ich uskladnení, na základe ktorého Vám ich vydajú a namontujú na vozidlo. Ak z nejakého dôvodu tento protokol neviete nájsť, je potrebné informovať daný pneuservis minimálne 2 dni pred dohodnutým termínom výmeny, aby si vedeli Vaše uskladnené pneumatiky vyhľadať. V prípade, že sezónne pneumatiky uskladnené nemáte, alebo potrebujete nové pneumatiky z dôvodu ich opotrebovania, navštívte niektorú z prevádzok v sieti našich zmluvných partnerov, ktoré nájdete cez Vyhľadávač servisov.

Kontaktujte nás

Neváhajte kontaktovať náš tím technikov pre viac informácií!

Kontaktovať Obchod Business Lease | |T. +421 2 58 103 810
Chat
Kontaktovať Obchod Business Lease

Kontaktujte nás

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.