Zákaznícka zóna

Ste pre nás dôležití. Preto sa radi postaráme o vaše auto. Údržba je toho nevyhnutnou súčasťou; chcete bezpečné auto, ktoré vás nikdy nenechá v štichu. Radi vám pomôžeme!

 

V naliehavej situácii na ceste sú vám 24 hodín denne k dispozícii služby cestnej asistencie.

09 buitenland 2

Cesta do zahraničia

Keď plánujete cestu do zahraničia, je dôležité uvedomiť si niekoľko vecí.

 

Služby cestnej asistencie v zahraničí

Poistná udalosť v zahraničí vás môže dostať do nepríjemnej situácie. Radi vám pomôžeme! Naša služba cestnej asistencie poskytuje pomoc vo všetkých európskych krajinách uvedených na zelenej karte. V niektorých prípadoch budú náklady na pomoc účtované alebo zaúčtované na príslušnú nájomnú zmluvu. K tomu dochádza, ak nie sú v zmluve zahrnuté prvky cestnej asistencie. Potrebujete pomoc? kontaktujte našu linku cestnej asistencie na telefónnom čísle 02 / 20 99 22 99.

 

Doklad o splnomocnení k užívaniu vozidla

Vodič môže v zahraničí naraziť na problém s menom vlastníka uvedeného v dokladoch k vozidlu. Pri policajnej alebo colnej kontrole nemusí byť úradom jasné, kto je oprávnený vozidlo riadiť. Preto odporúčame, aby ste vždy vozidle mali dokument, ktorým Vás splnomocňujeme k užívaniu vozidla.

V niektorých krajinách si úrady vyžadujú notársky overené splnomocnenie, napríklad krajiny mimo EÚ. Pokiaľ cestujete do niektorej z týchto krajín, notársky overené splnomocnenie Vám radi dodáme – kontaktujte nás!

Upozorňujeme: Skontrolujte si, či poistenie platí v krajine, do ktorej cestujete. Business Lease v týchto krajínách neposkytuje služby cestnej asistencie. Zoznam krajín, kde poistenie platí, nájdete na zadnej strane zelenej karty.

 

Máte inú otázku?

Kontaktujte nás

Neváhajte kontaktovať náš tím špecialistov pre viac informácií!

Kontaktovať Obchod Business Lease | |T. +421 2 58 103 810
Chat
Kontaktovať Obchod Business Lease

Kontaktujte nás

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.