Senior Accountant / Accountantka

Hľadáme nového kolegu či kolegyňu do nášho finančného tímu.

Pomôžte nám fungovať efektívne. Pridajte sa do nášho finančného tímu. Ak radi lúskate čísla a poznáte súvislosti medzi účtovnými postupmi, táto ponuka je stvorená pre Vás.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– kontrola a oprava nezrovnalostí v hlavnej knihe
– sledovanie zostatkov na účtoch
– príprava podkladov na mesačné a ročné finančné správy
– spracovanie platobných príkazov
– zúčtovanie faktúr
– spracovanie inkás a platieb
– komunikácia so zákazníkmi v prípade nezhôd alebo otázok k faktúram, komunikácia v prípade sťažností zo strany zákazníkov
– spracovanie faktúr PHM
– komunikácia ohľadom platobných postupoch
– správa pohľadávok
– príprava faktúr
– správa pokladne
– zúčtovanie
– príprava podkladov pre audit, štatistické výkazy a ich zaslanie zodpovedným orgánom
– správa portfólia záväzkov účtov vrátane uskutočňovania platobných dohôd
– monitoring postupov, v prípade potreby predkladanie návrhov na zlepšenie
– zodpovednosť za spracovanie hotovosti, banky
– kontrola a správa zostatkov na zúčtovacích účtoch
– príprava mesačných správ a reportov
– príprava priznania DPH, cestnej dane, sociálnemu zabezpečeniu a dani z príjmu

Pozícii vyhovujú uchádzači:

Vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa / II. stupňa

Vzdelanie v odbore: ekonomické

Jazykové znalosti: Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe: 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

– VŠ vzdelanie
– anglický jazyk na úrovni B2 a viac
– komunikačné zručnosti (komunikácia s klientmi)
– drive

Zamestnanecké výhody, benefity

My v Business Lease sa o našich zamestnancov staráme, či už vzdelávaním alebo ovocnými dňami. Okrem iného poskytujeme aj:
– ročný bonus
– vzdelávanie, anglický jazykový kurt
– 5 dni dovolenky naviac
– príspevok na dopravu
– príspevok do DDS
– Multisport karta
– teambuildingy
– ovocie

Ak máte záujem stať sa členom nášho tímu a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis: m.bauerova@businesslease.sk

Čo od Teba očakávame?

  • Tímový duch
  • Entuziazmus
  • Zodpovedný prístup
  • Dôslednosť
  • Komunikatívnosť
  • Flexibilita

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.