Menu Vyhľadať túto stránku

Nie je to iba auto, je to naša starostlivosť.

Nie sme súčasťou automobilového biznisu. V centre nášho podnikania je starostlivosť. Pocítite to v okamihu, keď sa s nami podelíte o vaše očakávania. Vaše potreby a ciele spoločnosti sú základom nášho partnerstva. Či ste Fleet Manager, vodič alebo dodávateľ, sme vám k dispozícii. Môžete sa spoľahnúť na našich vysoko motivovaných a profesionálnych zamestnancov. Napokon, starostlivosť je vždy o ľuďoch. Máme len jedinú misiu: stať sa pre vás tou najstarostlivejšou lízingovou spoločnosťou sveta. A my sa ňou staneme!

MR Appointment

Good news for you and your car.

Business Lease offers maintenance and repair services with our Blue Carpet Treatment. We collect and return your car where and when you want it.

When your car needs to be taken care of, you only have to log onto your Care Online account.

The online tool for lease car drivers. Now you can easily plan your appointment in 4 simple steps, available on any device.

Starostlivosť na európskej úrovni

Spoločnosť Business Lease bola založená v roku 1989 v Holandsku. Odvtedy máme silné postavenie v oblasti správy firemných vozových parkov. Zameriavame sa na poskytovanie čo najlepšej starostlivosti pre našich klientov, vodičov a dodávateľov. Presne tak, ako to odráža náš slogan: rovnaké autá, lepšia starostlivosť (same cars, better care).

Naši klienti, Fleet Manageri a vodiči, vysoko oceňujú náš spôsob práce. Výsledok: úspešná filozofia starostlivosti, ktorú nájdete na Slovensku, v Českej republike, v Poľsku, Maďarsku, Rumunsku a Holandsku. 

Staráme sa všade

Starostlivosť našej materskej spoločnosti

Spoločnosť AutoBinck, ktorá bola založená pred viac ako 100 rokmi, je v súčasnosti jedným z hlavných subjektov na európskom automobilovom trhu. S podporou moderných technológií a dynamického podnikania je hlavným zameraním spoločnosti AutoBinck dovoz a distribúcia automobilov, leasing vozidiel, správa vozového parku a súvisiace služby financovania a mobility. Okrem toho jej portfólio zahŕňa aj distribúciu a predaj automobilových dielov a doplnkov.

AutoBinck má 50 dcérskych spoločností a 2500 zamestnancov po celom svete a je aktívna v 8 krajinách Európy. Ročný obrat činí približne 1 miliardu eur, čím sa radí medzi dvadsať najväčších automobilových skupín v Európe.

Vždy ste vítaní navštíviť webové stránky spoločnosti AutoBinck Holding.

www.autobinck.com

Some description

Blue Care
- filozofia -

Some description

Prinášame vám starostlivosť vždy a všade. Aj mimo nášho obchodného kontextu. Tento prísľub sa volá Blue Care. Nie je to len ekologický produkt ani služba. Je to naša filozofia. V každodennej spolupráci pocítite našu starostlivosť prostredníctvom mnohých služieb a individuálneho prístupu.

Prečítajte si viac

Teší nás, že vás spoznávame

Some description

Ak sa chcete dozvedieť viac o spoločnosti Business Lease, tu sa zoznámite s naším manažmentom, manažérmi a aktuálnou ponukou práce v našej spoločnosti. 

Prečítajte si viac

Tu nás
môžete nájsť

Some description

Od všetkých dôležitých adries, telefónnych čísel a e-mailových kontaktov našich európskych kancelárií vás delí len jedno kliknutie. Tešíme sa na vás!

Staráme sa všade