Menu Vyhľadať túto stránku

Blue Care

Spoločenská zodpovednosť má meno: Blue Care

Je jednoduché vyhlásiť, že berieme vážne svoju firemnú spoločenskú zodpovednosť prostredníctvom programu Blue Care. Je však dôležitejšie podľa toho aj konať. A my to robíme. Pocítite to v rámci našich troch pilierov: solidarita, udržateľnosť a celkové náklady na mobilitu.

Udržateľnosť

Pracujeme v súlade s princípom, že ľudia robia rozdiel. Všetci ľudia. Business Lease sa snaží vytvárať podmienky, aby pracovné prostredie bolo pre všetkých bezpečné, zdravotne nezávadné a príjemné.

100% CO2-neutrálne

Povedomie o klimatických otázkach neustále rastie. Spoločnosť Business Lease kompenzuje emisie CO2 a v rámci projektov na redukciu CO2 emisií sa  pýši označením „Gold Standard“. Môžete si byť istí: Business Lease je 100% CO2-neutrálna spoločnosť.

Bezpečné pracovné podmienky

Naši zamestnanci si zaslúžia tie najlepšie pracovné podmienky, bezpečné a zdravé pracovné prostredie. Pravidelné školenia a neustále zlepšovanie sa sú samozrejmosťou. Staráme sa o vás. A samozrejme sa staráme o svojich ľudí

Investovanie do trvale udržateľných projektov

Business Lease vždy investuje do trvale udržateľných projektov. Vyberáme podľa týchto kritérií: hľadáme kvalitné a konkrétne projekty, aby sme dohliadali na rozvoj a mohli dať jasné odpovede na vaše otázky. Dobrým príkladom je náš investičný projekt v Keni. 

Drevená pec pre Keňu

Vyvinuli a distribuovali sme špeciálnu drevenú pec ako náhradu za tradičné varenie na otvorenom ohni v Keni. Takto  sa spotrebuje menej dreva a výrazne sa redukujú emisie CO2. Výsledky sú vynikajúce: o 80 % menej dymu, čistejší vzduch, menej zdravotných problémov, rýchlejšie varenie a lokálna zamestnanosť

Some description

Bezpečnosť pre vodičov

Všimnete si našu snahu urobiť čo najviac na zvyšovanie bezpečnosti našich vodičov.

Bezpečnosť premávky samozrejme závisí od viacerých faktorov, nielen od správania sa vodiča. Ale práve na to sa môžeme zamerať prostredníctvom rôznych e-learningových nástrojov ako aj samotným školením defenzívnej jazdy. Prosíme vás, šoférujte bezpečne a zlepšujte si svoje znalosti, zručnosti a skúsenosti.