Menu Vyhľadať túto stránku

Správa vozového parku

Vychutnajte si jazdu a starosti s vaším vozovým parkom nechajte na nás

Zvolili ste si vlastné financovanie svojho vozového parku. Poďme spolu zistiť, či vám vieme ponúknuť niečo, čo vám prinesie úsporu času a zároveň nákladov na váš vozový park. A v neposlednom rade aj komfort pre vašich vodičov. Poďme spolupracovať ako partneri, vy si budete financovať svoj vozový park a my vám poskytneme svoje znalosti, skúsenosti a starostlivosť. Pozrite si náš model Správy vozového parku, ktorý má 5 krokov:

Konzultačné služby a školenia

Veľa nákladov je nepriamych, my ich nazývame skryté náklady. Pomôžeme vám pri ich identifikácii, znížení, príp. úplnom odstránení. Predstavte si čas, ktorý ušetria vaši vodiči, ak vozidlo do servisu odvezú naši servisní partneri.

„Nikdy by som nepovedal, že môžem toľko ušetriť“

„Better Care“ spoločnosti Business Lease je jasná už počas úvodných rozhovorov s obchodníkom. Analýza vozového parku bola skutočným prínosom a odporúčania presne v súlade s potrebami a cieľmi našej spoločnosti. Čo sme dosiahli? Vyšší komfort pre našich vodičov, menej starostí pri riadení nášho vozového parku a čo sa týka nákladov, ušetrili sme takmer 20 %.

(Ak máte záujem o podrobnosti týkajúce sa príbehu tohto klienta, skontaktujte sa s nami.)

Zaujíma vás, koľko by ste mohli ušetriť a aké výhody by sme vám vedeli poskytnúť? Skontaktujte sa s nami!