Menu Vyhľadať túto stránku

Rovnaké služby, nižšie náklady, vyšší komfort

Je to o partnerstve.

Starostlivosť je pre nás základ. Premýšľame nad ňou z pohľadu ľudí, z pohľadu partnerstva. Snažíme sa hľadať riešenia, aby sme zabezpečili vašu mobilitu. V súlade s cieľmi vašej firmy vyvinieme tú najlepšiu stratégiu pre váš vozový park.

Business Lease Slovakia s.r.o

Sme nablízku

Myslite globálne, konajte lokálne. Osobný a priateľský kontakt je nevyhnutný na to, aby sme mohli pracovať spolu.

To je dôvod, prečo sme stále nablízku. 

Kontakt

Udržateľný lízing, šetrenie nákladov

Chcete, aby bola vaša spoločnosť priateľská k životnému prostrediu a konala v rámci princípov trvalej udržateľnosti. My tiež. Blue Care je naším názvom pre CSR (spoločenskú a sociálnu zodpovednosť). A samozrejme rozmýšľame a aj konáme ekologicky, v každom smere. Dobrou správou je, že lízing môže byť pre vás zároveň úsporou nákladov, okrem iného, prostredníctvom nášho Blue Care monitora.

Prečítajte si viac

Daňové predpisy

Áno, dane existujú a ich otázka môže byť poriadne zložitá.Predpisy sa menia pravidelne, ale vy s nimi musíte udržiavať krok. A vy ho udržíte.

Budeme vás ako experti v tejto oblasti vždy informovať. Vďaka osobnému poradenstvu a podrobným správam získate najnovšie poznatky a vedomosti.

Prečítajte si viac

Ste zvedaví, čo môžeme urobiť pre vás? Pozývame vás, aby ste vyplňte kontaktný formulár. Váš "Better Care", skúsenosť začína tu! Chcem schôdzku

Chcete dostávať na mieru ponuku? Pozývame vás, aby ste vyplňte kontaktný formulár. Váš "Better Care", skúsenosť začína tu! Chcem dostávať vlastnú ponuku