Menu Vyhľadať túto stránku

Krátkodobý prenájom

Jednoducho a efektívne

Ponúkame vám riešenia, aby vaša spoločnosť dosiahla svoje ciele, či už ide o lízing alebo prenájom.

Užite si výhody, že u nás vybavíte všetko na jednom mieste: ponúkame vám flexibilné zmluvy a optimálne služby, všetko v jednej faktúre. Vyšší komfort a zároveň nižšie náklady. 

  • Rovnaké služby
  • Nižšie náklady
  • Vyšší  komfort

Blue care

úspora nákladov, šetrný k prírode.

Na skutočnú firemnú spoločenskú a udržateľnú zodpovednosť sa pozeráme za hranice našich každodenných pracovných aktivít. Ide nám o viac než len o zelený produkt či nezaťaženie životného prostredia. Našu filozofiu sme nazvali Blue Care  a ovplyvňuje všetko čo robíme a ponúkame vám. Stojí na pilieroch, ako sú solidarita, udržateľnosť a celkové náklady na mobilitu. Dobrou správou pre vás bude to, že šetrenie životného prostredia môže byť zároveň šetrením vašich nákladov. Nás tip: vaše úspory sa dajú merať pomocou nášho Blue Care monitora.

Prečítajte si viac

Vozidlo na báze starostlivosti

sedačka pre vašich najmenších

Starostlivosť o vás je náš spôsob, akým plníme vaše špeciálne požiadavky. Vaša spokojnosť je naším hnacím motorom. Starostlivosť predstavuje viac než len osobnú pozornosť a konzultácie. Veľmi konkrétne súvisí aj s vozidlami: ťažné zariadenie alebo sedačka pre vašich najmenších. Môžeme pre vás urobiť naozaj veľa. Naša ponuka sa len ťažko odmieta.

Žiadosť o ponuku

Daňové predpisy

Keď hovoríme o prenájmoch, potrebujete mať prehľad o najnovších daňových predpisoch. Sú rovnako dôležité pri prenájme ako aj pri lízingu. Pravidelne sa menia. No nebojte sa. Pomôžeme vám a poskytneme informácie o všetkých novinkách a zmenách.Prečítajte si viac